IV klasė

Adrija Gaučaitė,  Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,  mokytojas Linas Vilčinskas

Adrija Gaučaitė,
Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,
mokytojas Linas Vilčinskas

Kristina Čirkova,  Salako pagrindinė mokykla, Zarasų r.,  mokytoja Dalia Baubinaitė

Kristina Čirkova,
Salako pagrindinė mokykla, Zarasų r.,
mokytoja Dalia Baubinaitė

Mantas Ragėnas,  Salako pagrindinė mokykla, Zarasų r.,  mokytoja Dalia Baubinaitė

Mantas Ragėnas,
Salako pagrindinė mokykla, Zarasų r.,
mokytoja Dalia Baubinaitė

Vidmantė Stilbytė,   Naujosios Akmenės mokyklos - darželio  "Buratinas",  mokytoja Jovita Butnorienė

Vidmantė Stilbytė,
Naujosios Akmenės mokykla – darželis “Buratinas“,
mokytoja Jovita Butnorienė

Satera Kulvaitytė,   Naujosios Akmenės mokyklos - darželio  "Buratinas",  mokytoja Jovita Butnorienė

Satera Kulvaitytė,
Naujosios Akmenės mokykla – darželis “Buratinas“,
mokytoja Jovita Butnorienė

Ieva Rimaitė,  Vilniaus "Ryto" progimnazija,  mokytoja Virginija Karužienė

Ieva Rimaitė, ,
Vilniaus “Ryto“ progimnazija,
mokytoja Virginija Karužienė

Beatričė Šimelytė, Vilniaus "Ryto" progimnazija,  mokytoja Virginija Karužienė

Beatričė Šimelytė, ,
Vilniaus “Ryto“ progimnazija,
mokytoja Virginija Karužienė

Austėja Donėlaitė,   Naujosios Akmenės mokyklos - darželio  "Buratinas",  mokytoja Jovita Butnorienė

Austėja Donėlaitė,
Naujosios Akmenės mokykla – darželis “Buratinas“,
mokytoja Jovita Butnorienė

Augustė Sendervičiūtė,  Naujosios Akmenės mokyklos - darželio  "Buratinas",  mokytoja Jovita Butnorienė

Augustė Sendervičiūtė,
Naujosios Akmenės mokykla – darželis “Buratinas“,
mokytoja Jovita Butnorienė

Akvilė Jonaitytė,  Rokiškio r. Juodupės gimnazija,  mokytoja Lucija Venslovienė

Akvilė Jonaitytė,
Rokiškio r. Juodupės gimnazija,
mokytoja Lucija Venslovienė

Arnetas Jankauskas,  Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla,  mokytoja Daiva Diržienė

Arnetas Jankauskas,
Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla,
mokytoja Daiva Diržienė

Augustė Mižutavičiūtė,  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,  mokytoja Valda Jegorovienė

Augustė Mižutavičiūtė,
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,
mokytoja Valda Jegorovienė

Danielius Gečus,  Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,  mokytojas Arūnas Markauskas

Danielius Gečus,
Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,
mokytojas Arūnas Markauskas

Dominika Babravičiūtė,  Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija,  mokytoja Renata Babravičienė

Dominika Babravičiūtė,
Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija,
mokytoja Renata Babravičienė

Gabrielė Kuzmickaitė,  Kretingos Simono Daukanto pagrindinė mokykla,  mokytoja Elvyra Mažutienė

Gabrielė Kuzmickaitė,
Kretingos Simono Daukanto pagrindinė mokykla,
mokytoja Elvyra Mažutienė

Gabija Pagojūtė,  Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla,  mokytoja Rasa Jeriomenkienė

Gabija Pagojūtė,
Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla,
mokytoja Rasa Jeriomenkienė

Ernesta Pleskutė,  Ukmergės r. Želvos gimnazija,  mokytoja Jolanta Butkienė

Ernesta Pleskutė,
Ukmergės r. Želvos gimnazija,
mokytoja Jolanta Butkienė

Ernesta Idzelytė,  Kretingos Simono Daukanto pagrindinė mokykla,  mokytoja Asta Machmajeva

Ernesta Idzelytė,
Kretingos Simono Daukanto pagrindinė mokykla,
mokytoja Asta Machmajeva

Emilija Romankevičiūtė,  Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,  mokytojos Eglė Januškienė, Angelina Sudeikienė

Emilija Romankevičiūtė,
Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,
mokytojos Eglė Januškienė, Angelina Sudeikienė

Elena Pluiraitė,  Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla,  mokytoja Jolanta Lukočienė

Elena Pluiraitė,
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla,
mokytoja Jolanta Lukočienė

Dominykas Mykolaitis,  Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,  mokytoja Aurelija Mykolaitienė

Dominykas Mykolaitis,
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,
mokytoja Aurelija Mykolaitienė

Gabrielė Rudelytė,  Pandėlio pradinė mokykla,  mokytoja Vitalija Pivoriūnienė

Gabrielė Rudelytė,
Pandėlio pradinė mokykla,
mokytoja Vitalija Pivoriūnienė

Gražvydas Kriščiūnas,  Šilutės Žibų pradinė mokykla,  mokytoja Rita Kriščiūnienė

Gražvydas Kriščiūnas,
Šilutės Žibų pradinė mokykla,
mokytoja Rita Kriščiūnienė

Ieva Paškevičiūtė,  Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,  mokytojas Linas Vilčinskas

Ieva Paškevičiūtė,
Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,
mokytojas Linas Vilčinskas

Inesa Matukaitė,  Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija,  mokytoja Nijolė Fijalkauskienė

Inesa Matukaitė,
Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija,
mokytoja Nijolė Fijalkauskienė

Julija Riekašiūtė,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras,   mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Julija Riekašiūtė,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Justina Janulevičiūtė,  Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla,  mokytoja Dileta Misiūnienė

Justina Janulevičiūtė,
Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla,
mokytoja Dileta Misiūnienė

Kamilė Gerybaitė,  Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,  mokytoja Jolita Golovataja

Kamilė Gerybaitė,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,
mokytoja Jolita Golovataja

Laurynas Bendžiūnas,  Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,  mokytoja Zita Jelinauskienė

Laurynas Bendžiūnas,
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,
mokytoja Zita Jelinauskienė

Laima Vaikasaitė,  Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija,  mokytoja Renata Babravičienė

Laima Vaikasaitė,
Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija,
mokytoja Renata Babravičienė

Kristina Vaškytė,  Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla,  mokytoja Rasa Jeriomenkienė

Kristina Vaškytė,
Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla,
mokytoja Rasa Jeriomenkienė

Kristijonas Skrytė,  Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla,  mokytoja Audronė Dabkutė

Kristijonas Skrytė,
Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla,
mokytoja Audronė Dabkutė

Kotryna Arcikauskaitė,  Vilniaus ,,Vilnios,, pagrindinė mokykla,  mokytoja Vitalija Vitkovskienė

Kotryna Arcikauskaitė,
Vilniaus ,,Vilnios,, pagrindinė mokykla,
mokytoja Vitalija Vitkovskienė

Kornelija Skvarnavičiūtė,  Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,  mokytoja Zita Jelinauskienė

Kornelija Skvarnavičiūtė,
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,
mokytoja Zita Jelinauskienė

Karolina Armonaitė,  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,  mokytoja Valda Jegorovienė

Karolina Armonaitė,
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,
mokytoja Valda Jegorovienė

Marius Nagelė,  VIMS-International Meridian school,  mokytoja Rita Losevič

Marius Nagelė,
VIMS-International Meridian school,
mokytoja Rita Losevič

Meda Juodenytė,  Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,  mokytojas Linas Vilčinskas

Meda Juodenytė,
Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,
mokytojas Linas Vilčinskas

Milda Meiliulytė,  Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,  mokytoja Aurelija Mykolaitienė

Milda Meiliulytė,
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,
mokytoja Aurelija Mykolaitienė

Monika Šaulytė,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras,   mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Monika Šaulytė,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Nikita Gordeychik,  Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,  mokytoja Viktorija Jegorenko

Nikita Gordeychik,
Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,
mokytoja Viktorija Jegorenko

Nomilė Karulytė,   Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,  mokytoja Jolita Golovataja

Nomilė Karulytė,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,
mokytoja Jolita Golovataja

Rugilė Balčiūnaitė,  Rokiškio r. Juodupės gimnazija,  mokytoja Lucija Venslovienė

Rugilė Balčiūnaitė,
Rokiškio r. Juodupės gimnazija,
mokytoja Lucija Venslovienė

Tautvydas Burauskas,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Tautvydas Burauskas,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Smiltė Stonytė, Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,  mokytojas Linas Vilčinskas

Smiltė Stonytė,
Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,
mokytojas Linas Vilčinskas

Skaistė Bendoriūtė,  Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,  mokytojos Eglė Januškienė, Angelina Sudeikienė

Skaistė Bendoriūtė,
Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,
mokytojos Eglė Januškienė, Angelina Sudeikienė

Saidas Lakačauskas,  Kamajų Antano Strazdo gimnazija,  mokytoja Zita Vilienė

Saidas Lakačauskas,
Kamajų Antano Strazdo gimnazija,
mokytoja Zita Vilienė

Rusnė Stelmokaitytė,  Vilkaviškio raj. Virbalio vidurinė mokykla,  mokytoja Inga Vekeriotienė

Rusnė Stelmokaitytė,
Vilkaviškio raj. Virbalio vidurinė mokykla,
mokytoja Inga Vekeriotienė

Rugilė Neverauskaitė,  Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla,  mokytoja Dileta Misiūnienė

Rugilė Neverauskaitė,
Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla,
mokytoja Dileta Misiūnienė

Rugilė Diržytė,  Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla,  mokytoja Daiva Diržienė

Rugilė Diržytė,
Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla,
mokytoja Daiva Diržienė

Ūla Kairiūnaitė,  Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,  mokytojas Linas Vilčinskas

Ūla Kairiūnaitė,
Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla,
mokytojas Linas Vilčinskas

Vaida Montvydaitė,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Vaida Montvydaitė,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Vika Strumskytė,  Kamajų Antano Strazdo gimnazija,  mokytoja Zita Vilienė

Vika Strumskytė,
Kamajų Antano Strazdo gimnazija,
mokytoja Zita Vilienė

Viktorija Griudžinskaitė,  Vilniaus Vilnios pagrindinė mokykla,  mokytoja Vitalija Vitkovskienė

Viktorija Griudžinskaitė,
Vilniaus Vilnios pagrindinė mokykla,
mokytoja Vitalija Vitkovskienė

Vilius Bučiūnas,  VIMS-International Meridian school,  mokytoja Rita Losevič

Vilius Bučiūnas,
VIMS-International Meridian school,
mokytoja Rita Losevič

Viltė Vošterytė,  Pandėlio pradinė mokykla,  mokytoja Vitalija Pivoriūnienė

Viltė Vošterytė,
Pandėlio pradinė mokykla,
mokytoja Vitalija Pivoriūnienė

Violina Varžgalytė,  Ukmergės r. Želvos gimnazija,  mokytoja Jolanta Butkienė

Violina Varžgalytė,
Ukmergės r. Želvos gimnazija,
mokytoja Jolanta Butkienė

III klasė

Adrijus Jakavičius,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcinis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Adrijus Jakavičius,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcinis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Rusnė Barkevičiūtė,  Salako pagrindinė mokykla Zarasų r.,  mokytoja Reda Putrimaitė.

Rusnė Barkevičiūtė,
Salako pagrindinė mokykla Zarasų r.,
mokytoja Reda Putrimaitė.

Mantas Juškėnas,  Salako pagrindinė mokykla Zarasų r.,  mokytoja Reda Putrimaitė

Mantas Juškėnas,
Salako pagrindinė mokykla Zarasų r.,
mokytoja Reda Putrimaitė

Skaistė Naidionova,  Obelių gimnazija,   mama Jolita Naidionova

Skaistė Naidionova,
Obelių gimnazija,
mama Jolita Naidionova

Akvilė Šeporaitytė,  Kauno Paparčio pradinė mokykla,  mokytoja Edita Suchockienė

Akvilė Šeporaitytė,
Kauno Paparčio pradinė mokykla,
mokytoja Edita Suchockienė

Alika Levina,  Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,  mokytoja Viktorija Jegorenko

Alika Levina,
Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,
mokytoja Viktorija Jegorenko

Alina Galkina,  Visagino Draugystės vidurinė mokykla,  mokytoja Olga Gorbun

Alina Galkina,
Visagino Draugystės vidurinė mokykla,
mokytoja Olga Gorbun

Darja Bondarenko,  Visagino Draugystės vidurinė mokykla,  mokytoja Olga Gorbun

Darja Bondarenko,
Visagino Draugystės vidurinė mokykla,
mokytoja Olga Gorbun

Darija Misiūnaitė,  Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla,  mokytoja Vita Trojan

Darija Misiūnaitė,
Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla,
mokytoja Vita Trojan

Božena Pileckaja,  Vilniaus Vilniospagrindinė mokykla,  mokytoja Gražina Šulinskienė

Božena Pileckaja,
Vilniaus Vilniospagrindinė mokykla,
mokytoja Gražina Šulinskienė

Augustė Mačytė,   KTU Vaižganto progimnazija,  mokytoja Rima Mackevičienė

Augustė Mačytė,
KTU Vaižganto progimnazija,
mokytoja Rima Mackevičienė

Augustas Sinkus,  Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,  mokytojas Arūnas Markauskas

Augustas Sinkus,
Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,
mokytojas Arūnas Markauskas

Augustas Rimkus,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcinis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Augustas Rimkus,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcinis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Aras Plikšnys,  Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,  mokytojos Nijolė Stankienė, Angelina Sudeikienė

Aras Plikšnys,
Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,
mokytojos Nijolė Stankienė, Angelina Sudeikienė

Dovydas Šablinskas,  Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla,  mokytoja Jolanta Lukočienė

Dovydas Šablinskas,
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla,
mokytoja Jolanta Lukočienė

milė Kaminskaitė,   KTU Vaižganto progimnazija,  mokytoja Rima Mackevičienė

milė Kaminskaitė,
KTU Vaižganto progimnazija,
mokytoja Rima Mackevičienė

Evelina Petrusevič,  Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,  mokytoja Viktorija Jegorenko

Evelina Petrusevič,
Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,
mokytoja Viktorija Jegorenko

Faustas Pivoriūnas,  Kriaunų pagrindinė mokykla,  mokytoja Rima Pivoriūnienė

Faustas Pivoriūnas,
Kriaunų pagrindinė mokykla,
mokytoja Rima Pivoriūnienė

Gabija Butvilaitė,  Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla,  mokytoja Inga Eičienė

Gabija Butvilaitė,
Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla,
mokytoja Inga Eičienė

Gabija Tuskaitė,  Kamajų Antano Strazdo gimnazija,  mokytoja Zita Vilienė

Gabija Tuskaitė,
Kamajų Antano Strazdo gimnazija,
mokytoja Zita Vilienė

Gabrielė Zabulytė,  Kauno Paparčio pradinė mokykla,  mokytoja Rūta Jasionienė

Gabrielė Zabulytė,
Kauno Paparčio pradinė mokykla,
mokytoja Rūta Jasionienė

Greta Aukštulevičiūtė,  Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla,  mokytoja Vita Trojan

Greta Aukštulevičiūtė,
Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla,
mokytoja Vita Trojan

Julija Streikutė,  Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,  mokytoja Zita Jelinauskienė

Julija Streikutė,
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,
mokytoja Zita Jelinauskienė

Karina Slabadaitė,  Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla,  mokytoja Aldona Labatmedienė

Karina Slabadaitė,
Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla,
mokytoja Aldona Labatmedienė

Klaudijus Šarka,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcinis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Klaudijus Šarka,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcinis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Liza Danskaja,  Vilniaus Taikos progimnazija,  mokytoja Kristina Kutiščeva

Liza Danskaja,
Vilniaus Taikos progimnazija,
mokytoja Kristina Kutiščeva

Mantė Lengvenytė,  Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,  mokytoja Eglė Mumgaudienė

Mantė Lengvenytė,
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,
mokytoja Eglė Mumgaudienė

Mėjus Krivickas,  Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,  mokytoja Rita Lukauskienė

Mėjus Krivickas,
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,
mokytoja Rita Lukauskienė

Saulė Skliuderytė,  Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,  mokytoja Jolita Golovataja

Saulė Skliuderytė,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,
mokytoja Jolita Golovataja

Rugilė Rakauskaitė,  Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,  mokytoja Zita Jelinauskienė

Rugilė Rakauskaitė,
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,
mokytoja Zita Jelinauskienė

Paulina Augaitė,  Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla,  mokytoja Jolanta Lukočienė

Paulina Augaitė,
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla,
mokytoja Jolanta Lukočienė

Patricija Černis,  Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,  mokytoja Jolita Golovataja

Patricija Černis,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,
mokytoja Jolita Golovataja

Minija Pakutkaitė,  Kauno Paparčio pradinė mokykla,  mokytoja Rūta Jasionienė

Minija Pakutkaitė,
Kauno Paparčio pradinė mokykla,
mokytoja Rūta Jasionienė

Miglė Pagirytė,  Kriaunų pagrindinė mokykla,  mokytoja Rima Pivoriūnienė

Miglė Pagirytė,
Kriaunų pagrindinė mokykla,
mokytoja Rima Pivoriūnienė

Melita Vanagaitė,  Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla,  mokytoja Asta Sakalienė

Melita Vanagaitė,
Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla,
mokytoja Asta Sakalienė

Skaistė  Sinkutė,  Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras,  mokytoja Ingrida Račickienė

Skaistė Sinkutė,
Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras,
mokytoja Ingrida Račickienė

Tauras Petrauskas,  Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla,  mokytoja Asta Sakalienė

Tauras Petrauskas,
Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla,
mokytoja Asta Sakalienė

Titas Simonavičius,  Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,  mokytojos Nijolė Stankienė, Angelina Sudeikienė

Titas Simonavičius,
Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,
mokytojos Nijolė Stankienė, Angelina Sudeikienė

Ūla Kaulakytė,  Vilniaus Taikos progimnazija,  mokytoja Kristina Kutiščeva

Ūla Kaulakytė,
Vilniaus Taikos progimnazija,
mokytoja Kristina Kutiščeva

Vaidas Lomsargis, Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcinis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Vaidas Lomsargis,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcinis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Viltė Balčiūnaitė,  KTU Vaižganto progimnazija,  mokytoja Rima Mackevičienė

Viltė Balčiūnaitė,
KTU Vaižganto progimnazija,
mokytoja Rima Mackevičienė

II klasė

Vytautė Žemgulytė,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla - daugiafunkcis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Vytautė Žemgulytė,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla – daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Natas Gudelis,  Salako pagrindinė mokykla Zarasų r.,  mokytoja Reda Putrimaitė

Natas Gudelis,
Salako pagrindinė mokykla Zarasų r.,
mokytoja Reda Putrimaitė

Rusnė Barkevičiūtė,  Salako pagrindinė mokykla Zarasų r.,  mokokytoja Reda Putrimaitė

Rusnė Barkevičiūtė,
Salako pagrindinė mokykla Zarasų r.,
mokokytoja Reda Putrimaitė

Viltė Simutytė,  Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla,  mokytoja Rima Smirnovienė

Viltė Simutytė,
Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla,
mokytoja Rima Smirnovienė

Vilija Rimkutė,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla - daugiafunkcis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Vilija Rimkutė,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla – daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Vesta Stunžėnaitė,  Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,  mokytoja Zita Jelinauskienė

Vesta Stunžėnaitė,
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,
mokytoja Zita Jelinauskienė

Vakaris Krasauskas,  Kamajų Antano Strazdo gimnazija,  mokytoja Rita Zovienė

Vakaris Krasauskas,
Kamajų Antano Strazdo gimnazija,
mokytoja Rita Zovienė

Ugnė Meškuotytė,  Kėdainių r. savivaldybės Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija,  mokytoja Rita Vandalauskienė

Ugnė Meškuotytė,
Kėdainių r. savivaldybės Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija,
mokytoja Rita Vandalauskienė

Tomas Šiuparas,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla - daugiafunkcis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Tomas Šiuparas,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla – daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Rytis Razbadauskas,  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,  mokytoja Augenija Višinskienė

Rytis Razbadauskas,
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,
mokytoja Augenija Višinskienė

Saulė Daminaitytė,  Marijampolės,,Šaltinio''pagrindinė mokykla,  mokytoja Rima Berčiūnienė

Saulė Daminaitytė,
Marijampolės,,Šaltinio“pagrindinė mokykla,
mokytoja Rima Berčiūnienė

Autorius tikslinamas

Autorius tikslinamas

Smiltė Jakštaitė,  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,  mokytoja Augenija Višinskienė

Smiltė Jakštaitė,
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,
mokytoja Augenija Višinskienė

Sofija Bezujevskytė,  Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija,  mokytoja Renata Babravičienė

Sofija Bezujevskytė,
Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija,
mokytoja Renata Babravičienė

Taja Vanogaitė,  Visagino Draugystės vidurinė mokykla,  mokytoja Olga Gorbun

Taja Vanogaitė,
Visagino Draugystės vidurinė mokykla,
mokytoja Olga Gorbun

Toma Steigvilaitė,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla - daugiafunkcis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Toma Steigvilaitė,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla – daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Regimantas Balsys,  Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,  mokytojas Arūnas Markauskas

Regimantas Balsys,
Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,
mokytojas Arūnas Markauskas

Raminta Petrauskaitė,  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,  mokytoja Augenija Višinskienė

Raminta Petrauskaitė,
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,
mokytoja Augenija Višinskienė

Paulina Skardytė,  Kamajų Antano Strazdo gimnazija,  mokytoja Rita Zovienė

Paulina Skardytė,
Kamajų Antano Strazdo gimnazija,
mokytoja Rita Zovienė

Marius Bartkus,  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,  mokytoja Augenija Višinskienė

Marius Bartkus,
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,
mokytoja Augenija Višinskienė

Mantas  Arnašius,  Kauno ,,Varpelio" pradinė  mokykla, mokytoja Vida Virbickaitė

Mantas Arnašius,
Kauno ,,Varpelio“ pradinė mokykla, mokytoja Vida Virbickaitė

Ieva Zelionkaitė,  Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja  Jolita Golovataja

Ieva Zelionkaitė,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja
Jolita Golovataja

Gustė Zeikutė,  Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla,  mokytoja Daiva Kazlauskienė

Gustė Zeikutė,
Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla,
mokytoja Daiva Kazlauskienė

Emilis Norgaila,  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,  mokytoja Augenija Višinskienė

Emilis Norgaila,
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,
mokytoja Augenija Višinskienė

Erika Naprytė,  Obelių gimnazija,  mokytoja Ina Bieliūnienė

Erika Naprytė,
Obelių gimnazija,
mokytoja Ina Bieliūnienė

Ernestas Rusteika,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla - daugiafunkcis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Ernestas Rusteika,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla – daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Fausta  Grolytė,  Kauno ,,Varpelio" pradinė  mokykla,  mokytoja Vida Virbickaitė

Fausta Grolytė,
Kauno ,,Varpelio“ pradinė mokykla,
mokytoja Vida Virbickaitė

Gabija Jonaitytė,  Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja Jolita Golovataja

Gabija Jonaitytė,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja Jolita Golovataja

Gytis Grinevičius,  Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla,  mokytoja Daiva Kazlauskienė

Gytis Grinevičius,
Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla,
mokytoja Daiva Kazlauskienė

Goda Gužauskaitė,  Marijampolės ,,Šaltinio''pagrindinė mokykla,  mokytoja Rima Berčiūnienė

Goda Gužauskaitė,
Marijampolės ,,Šaltinio“pagrindinė mokykla,
mokytoja Rima Berčiūnienė

Beatričė Paičiūtė,  Šilutės Žibų pradinė mokykla,  mokytoja Elytė Bardauskienė

Beatričė Paičiūtė,
Šilutės Žibų pradinė mokykla,
mokytoja Elytė Bardauskienė

Benediktas Motuzas,  Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla,  mokytoja Vaidutė Mažeikienė

Benediktas Motuzas,
Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla,
mokytoja Vaidutė Mažeikienė

Dariana Zimuš,  Vilniaus Levo Karsavino vid. mokykla,  mokytoja Viktorija Jegorenko

Dariana Zimuš,
Vilniaus Levo Karsavino vid. mokykla,
mokytoja Viktorija Jegorenko

Deimantė Jurkevičiūtė,  Vilniaus ,,Vilnios" pagrindinė mokykla,  mokytoja Daiva Januškienė

Deimantė Jurkevičiūtė,
Vilniaus ,,Vilnios“ pagrindinė mokykla,
mokytoja Daiva Januškienė

Domas Dimitrijevas,  Rokiškio r. Juodupės gimnazija,  mokytoja Rūta Žilinskienė

Domas Dimitrijevas,
Rokiškio r. Juodupės gimnazija,
mokytoja Rūta Žilinskienė

Elinga Chlevickaitė,  Radviliškio Vaižganto progimnazija,  mokytoja Teresė Augulienė

Elinga Chlevickaitė,
Radviliškio Vaižganto progimnazija,
mokytoja Teresė Augulienė

Emilis Kungys,  Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla - daugiafunkcis centras,  mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Emilis Kungys,
Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla – daugiafunkcis centras,
mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė

Austėja Kepenytė,  Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,  mokytoja Zita Jelinauskienė

Austėja Kepenytė,
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,
mokytoja Zita Jelinauskienė

Austėja Aliukonytė,  Kėdainių r. savivaldybės Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija,  mokytoja Rita Vandalauskienė

Austėja Aliukonytė,
Kėdainių r. savivaldybės Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija,
mokytoja Rita Vandalauskienė

Autorius tikslinamas

Autorius tikslinamas

Anastasija Škurenkova,  Visagino Draugystės vidurinė mokykla,  mokytoja Olga Gorbun

Anastasija Škurenkova,
Visagino Draugystės vidurinė mokykla,
mokytoja Olga Gorbun

Anastasija Glagoleva,  Vilniaus Levo Karsavino vid. mokykla,  mokytoja Viktorija Jegorenko

Anastasija Glagoleva,
Vilniaus Levo Karsavino vid. mokykla,
mokytoja Viktorija Jegorenko

Autorius tikslinamas

Autorius tikslinamas

Agnė Masalytė,  Rokiškio r. Juodupės gimnazija,  mokytoja Rūta Žilinskienė

Agnė Masalytė,
Rokiškio r. Juodupės gimnazija,
mokytoja Rūta Žilinskienė

I klasė

Vytautė Vasiljevaitė,  Šilutės Pamario pradinė mokykla,  mokytoja Snieguolė Diekantienė

Vytautė Vasiljevaitė,
Šilutės Pamario pradinė mokykla,
mokytoja Snieguolė Diekantienė

Šarūnas Šuminas,  Salako pagrindinė mokykla, Zarasų r.,  mokytoja Dalia Baubinaitė

Šarūnas Šuminas,
Salako pagrindinė mokykla, Zarasų r.,
mokytoja Dalia Baubinaitė

Lina Abramavičiūtė,  Salako pagrindinė mokykla. Zarasų r.,  mokytoja Dalia Baubinaitė

Lina Abramavičiūtė,
Salako pagrindinė mokykla. Zarasų r.,
mokytoja Dalia Baubinaitė

Evelina Švaikauskaitė,  Kėdainių Ryto pagrindinė mokykla,  mokytoja Ramunė Švaikauskienė.

Evelina Švaikauskaitė,
Kėdainių Ryto pagrindinė mokykla,
mokytoja Ramunė Švaikauskienė.

Adomas Vaitiekūnas,  Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla, mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė

Adomas Vaitiekūnas,
Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla,
mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė

Albert Gergel,  Visagino Draugystės vidurinė mokykla,  mokytoja Olga Gorbun

Albert Gergel,
Visagino Draugystės vidurinė mokykla,
mokytoja Olga Gorbun

Aleksandra Didevič, Visagino Draugystės vidurinė mokykla,  mokytoja Olga Gorbun

Aleksandra Didevič,
Visagino Draugystės vidurinė mokykla,
mokytoja Olga Gorbun

Amelija Jašiskytė, Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,  mokytoja Ingrida Jašiskienė

Amelija Jašiskytė,
Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,
mokytoja Ingrida Jašiskienė

Emilija Rumšaitė,  Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Emilija Rumšaitė,
Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Eimantas Riekašius,  Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Eimantas Riekašius,
Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Domas Plikšnys,  Šilutės r Rusnės pagrindinė mokykla,  mokytojos Violeta Lengvinienė, Angelina Sudeikienė

Domas Plikšnys,
Šilutės r Rusnės pagrindinė mokykla,
mokytojos Violeta Lengvinienė, Angelina Sudeikienė

Deimantė Graželytė,  Kauno Jono Pauliaus II gimnazija,  mokytoja Laima Babenskienė

Deimantė Graželytė,
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija,
mokytoja Laima Babenskienė

Bočkutė Akvilė,  Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Bočkutė Akvilė,
Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Berta Guntarskytė,  Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,  mokytojos Violeta Lengvinienė, Angelina Sudeikienė

Berta Guntarskytė,
Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla,
mokytojos Violeta Lengvinienė, Angelina Sudeikienė

Beata Šenišnikova,  Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,  mokytoja Jolita Golovataja

Beata Šenišnikova,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,
mokytoja Jolita Golovataja

Gabrielė Stefanovič,  Vilniaus ,,Vilnios" pagrindinė mokykla,  mokytoja Miroslava Makovska

Gabrielė Stefanovič, Vilniaus ,,Vilnios“ pagrindinė mokykla,
mokytoja Miroslava Makovska

Gustė Gudelytė,  Širvintų pradinė mokykla,  mokytoja Nijolė Miliauskaitė

Gustė Gudelytė,
Širvintų pradinė mokykla,
mokytoja Nijolė Miliauskaitė

Ieva Mumgaudytė, Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,  mokytoja Ingrida Jašiskienė

Ieva Mumgaudytė, Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija,
mokytoja Ingrida Jašiskienė

Indrė Štuikytė,  Šiaulių Sandoros progimnazija,  mokytoja Jolita Štuikienė

Indrė Štuikytė,
Šiaulių Sandoros progimnazija,
mokytoja Jolita Štuikienė

Justė Marcinkutė,  Raseinių r. Ilgižių mokykla_daugiafunkcis centras,  mokytoja Ingrida Račickienė

Justė Marcinkutė,
Raseinių r. Ilgižių mokykla_daugiafunkcis centras,
mokytoja Ingrida Račickienė

Kamila Švedova,  Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,  mokytoja Viktorija Jergorenko

Kamila Švedova,
Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,
mokytoja Viktorija Jergorenko

Kornelija Kolosovaitė,  Širvintų pradinė mokykla,  mokytoja Nijolė Miliauskaitė

Kornelija Kolosovaitė,
Širvintų pradinė mokykla,
mokytoja Nijolė Miliauskaitė

Liepa Martinkutė,  Šilutės r. Švėkšnos Saulės gimnazija,  mokytoja Elvina Kaktienė

Liepa Martinkutė,
Šilutės r. Švėkšnos Saulės gimnazija,
mokytoja Elvina Kaktienė

Meda Braukylaitė,  Kamajų Antano Strazdo gimnazija,  mokytoja Jolita Braukylienė

Meda Braukylaitė,
Kamajų Antano Strazdo gimnazija,
mokytoja Jolita Braukylienė

Mickevičius Erikas,  Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Mickevičius Erikas,
Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Mykolas Bartusevičius,  Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla, mokytoja,  mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė

Mykolas Bartusevičius,
Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla, mokytoja,
mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė

Modestas Bieliauskas,  Kėdainių Ryto pagrindinė mokykla,  mokytoja Irena Kvitnickienė

Modestas Bieliauskas,
Kėdainių Ryto pagrindinė mokykla,
mokytoja Irena Kvitnickienė

Nojus Stulpinas,  Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,  Jolita Golovataja

Nojus Stulpinas,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,
Jolita Golovataja

Viltė Zlatkauskaitė,  Kauno Jono Pauliaus II gimnazija,  mokytoja Aušra Sudikienė

Viltė Zlatkauskaitė,
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija,
mokytoja Aušra Sudikienė

Viktorija Lebedeva,  Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,  mokytoja Viktorija Jegorenko

Viktorija Lebedeva,
Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,
mokytoja Viktorija Jegorenko

Saida Pavielkaitė,  Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,  mokytojas Arūnas Markauskas

Saida Pavielkaitė,
Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,
mokytojas Arūnas Markauskas

Rostelija Šukaitytė,  Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,  mokytoja Zita Jelinauskienė

Rostelija Šukaitytė,
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius,
mokytoja Zita Jelinauskienė

Robertas Brokorius,  Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Robertas Brokorius,
Klaipėdos raj. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras

Povilas Kasperavičius,  Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla, mokytoja,  Jolanta Gilvonauskienė

Povilas Kasperavičius,
Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla, mokytoja,
Jolanta Gilvonauskienė

Lankytojai

  • 89 197