III klasė

Žygintas Kašinskas, 3 klasė, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija, mokytoja Ingrinda Jašiskienė

Žygintas Kašinskas,
3 klasė,
Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija,
mokytoja Ingrinda Jašiskienė

Paulina Varnaitė, 3 klasė,  Kauno Milikonių vidurinė mokykla, mokytoja Irena Valainienė

Paulina Varnaitė,
3 klasė,
Kauno Milikonių vidurinė mokykla, mokytoja Irena Valainienė

Valerija Mažolytė, 3 klasė, Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla, mokytoja Viktorija Jegorenko

Valerija Mažolytė,
3 klasė,
Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,
mokytoja Viktorija Jegorenko

Ugnė Pauliščenkaitė, 3 klasė, Tauragės Šaltinio pagrindinė mokykla, mokytoja Rasa Dulaitienė

Ugnė Pauliščenkaitė,
3 klasė,
Tauragės Šaltinio pagrindinė mokykla,
mokytoja Rasa Dulaitienė

Tomas Bičkauskas, 3 klasė, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras Žuvėdra, mokytoja Reda Medutienė

Tomas Bičkauskas,
3 klasė,
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras Žuvėdra,
mokytoja Reda Medutienė

Tadas Gaidelis, 3 klasė, Zarasų r. Salako pagrindinė mokykla, mokytoja Dalia Baubinaitė

Tadas Gaidelis,
3 klasė,
Zarasų r. Salako pagrindinė mokykla,
mokytoja Dalia Baubinaitė

Simonas Stankevičius, 3 klasė, Širvintų pradinė mokykla, mokytoja Nijolė Miliauskaitė

Simonas Stankevičius,
3 klasė,
Širvintų pradinė mokykla,
mokytoja Nijolė Miliauskaitė

Rusnė Važgauskaitė, 3 klasė, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla, mokytoja Audronė Macijauskienė

Rusnė Važgauskaitė,
3 klasė,
Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla,
mokytoja Audronė Macijauskienė

Rugilė Tarabildaitė, 3 klasė, Kauno Varpelio pradinė mokykla, mokytoja Ovidija Budnikienė

Rugilė Tarabildaitė,
3 klasė,
Kauno Varpelio pradinė mokykla,
mokytoja Ovidija Budnikienė

Rokas Nagys, 3 klasė, Šiaulių r. Verbūnų pagrindinė mokykla, mokytoja Nida Zikienė

Rokas Nagys,
3 klasė,
Šiaulių r. Verbūnų pagrindinė mokykla,
mokytoja Nida Zikienė

Reda Janavičiūtė, 3 klasė, Kietaviškių pagrindinė mokykla, mokytoja Danguolė Galinienė

Reda Janavičiūtė,
3 klasė,
Kietaviškių pagrindinė mokykla,
mokytoja Danguolė Galinienė

Otilija Leonovaitė, 3 klasė, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla, mokytoja Audronė Dabkutė

Otilija Leonovaitė,
3 klasė,
Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla,
mokytoja Audronė Dabkutė

Nojus Bandza, 3 klasė, Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo skyrius, mokytojas Arūnas Markauskas

Nojus Bandza,
3 klasė,
Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras,
mokytojas Arūnas Markauskas

Motiejus Savickas, 3 klasė, Skuodo r. Ylakių gimnazija, mokytoja Aušra Račienė

Motiejus Savickas,
3 klasė,
Skuodo r. Ylakių gimnazija,
mokytoja Aušra Račienė

Monika Selvenytė, 3 klasė, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, mokytoja Edita Lukošienė

Monika Selvenytė,
3 klasė,
Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija,
mokytoja Edita Lukošienė

Monika Selvenytė, 3 klasė, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, mokytoja Edita Lukošienė

Monika Selvenytė,
3 klasė,
Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija,
mokytoja Edita Lukošienė

Martyna Šinkūnaitė, 3 klasė, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla, mokytoja Audronė Dabkutė

Martyna Šinkūnaitė,
3 klasė,
Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla,
mokytoja Audronė Dabkutė

Liza Girulskaja, 3 klasė, Pabradės Žeimenos gimnazija, mokytoja Ala Zubkova

Liza Girulskaja,
3 klasė,
Pabradės Žeimenos gimnazija,
mokytoja Ala Zubkova

Leonardas Orlakas,  3 klasė, Užvečio Šatrijos Raganos gimnazija, mokytoja Dalia Orlakienė

Leonardas Orlakas,
3 klasė,
Užvečio Šatrijos Raganos gimnazija,
mokytoja Dalia Orlakienė

Laurynas Sabalis, 3 klasė,  Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, mokytoja Vilma Palepšienė

Laurynas Sabalis,
3 klasė,
Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija,
mokytoja Vilma Palepšienė

Kristupas Steckis, 3 klasė, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras Žuvėdra, mokytoja Reda Medutienė

Kristupas Steckis,
3 klasė,
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras Žuvėdra,
mokytoja Reda Medutienė

Klaudija Milaševičiūtė, 3 klasė, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo mokykla, mokytojos Virginija Ručienė, Rūta Marcinkevičiūtė

Klaudija Milaševičiūtė,
3 klasė,
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo mokykla,
mokytojos Virginija Ručienė, Rūta Marcinkevičiūtė

Kamilė Brukštaitė, 3 klasė, Zarasų r. Salako pagrindinė mokykla, mokytoja Dalia Baubinaitė

Kamilė Brukštaitė,
3 klasė,
Zarasų r. Salako pagrindinė mokykla,
mokytoja Dalia Baubinaitė

Kamilė Aršauskaitė, 3 klasė, Širvintų pradinė mokykla, mokytoja Nijolė Miliauskaitė

Kamilė Aršauskaitė,
3 klasė,
Širvintų pradinė mokykla,
mokytoja Nijolė Miliauskaitė

Kamilė Ališauskaitė, 3 klasė, Skuodo r. Ylakių gimnazija, mokytoja Aušra Račienė

Kamilė Ališauskaitė,
3 klasė,
Skuodo r. Ylakių gimnazija,
mokytoja Aušra Račienė

Junda Rajeckaitė, 3 klasė, Kauno Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla, mokytoja Rolanda Girskienė

Junda Rajeckaitė,
3 klasė,
Kauno Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla,
mokytoja Rolanda Girskienė

Joris Pevcevičius, 3 klasė, Kauno Varpelio pradinė mokykla, mokytoja Ovidija Budnikienė

Joris Pevcevičius,
3 klasė,
Kauno Varpelio pradinė mokykla,
mokytoja Ovidija Budnikienė

Ignas Blaževičius, 3 klasė, VIMS International Meridian school, Rita Losevič

Ignas Blaževičius,
3 klasė,
VIMS International Meridian school,
Rita Losevič

Ieva Rinkevičiūtė, 3 klasė,  VIMS International Meridian school, mokytoja Rita Losevič

Ieva Rinkevičiūtė,
3 klasė,
VIMS International Meridian school,
mokytoja Rita Losevič

Greta Jankauskaitė, 3 klasė, Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla, mokytoja Irena Bražiūnienė

Greta Jankauskaitė,
3 klasė,
Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla,
mokytoja Irena Bražiūnienė

Glorija Bielinytė, 3 klasė, Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla, mokytoja Irena Bražiūnienė

Glorija Bielinytė,
3 klasė,
Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla,
mokytoja Irena Bražiūnienė

Giedrė Vyšniauskaitė, 3 klasė, Vilkaviškio r. Pilviškių Santakos gimnazija, mokytoja Daiva Kiulkienė

Giedrė Vyšniauskaitė,
3 klasė,
Vilkaviškio r. Pilviškių Santakos gimnazija,
mokytoja Daiva Kiulkienė

Gabrielė Vinciūnaitė, 3 klasė, Obelių mokykla-darželis, mokytoja Ina Bieliūnienė

Gabrielė Vinciūnaitė,
3 klasė,
Obelių mokykla-darželis,
mokytoja Ina Bieliūnienė

Gabrielė Oterberg, 3 klasė, Kretingos mokykla-darželis Pasaka VPC, mokytoja Nijolė Meškauskienė

Gabrielė Oterberg,
3 klasė,
Kretingos mokykla-darželis Pasaka VPC,
mokytoja Nijolė Meškauskienė

Gabrielė Masiulytė, 3 klasė, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija, mokytoja Lina Paškevičienė

Gabrielė Masiulytė,
3 klasė,
Radviliškio r. Šeduvos gimnazija,
mokytoja Lina Paškevičienė

Faustas Vaižmužys, 3 klasė, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, mokytoja Vilma Palepšienė

Faustas Vaižmužys,
3 klasė,
Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija,
mokytoja Vilma Palepšienė

Fausta Jonkutė, 3 klasė, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja Jolita Šimkutė

Fausta Jonkutė,
3 klasė,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,
mokytoja Jolita Šimkutė

Evelina Semaško, 3 klasė, Pabradės Žeimenos gimnazija, mokytoja Ala Zubkova

Evelina Semaško,
3 klasė,
Pabradės Žeimenos gimnazija,
mokytoja Ala Zubkova

Evelina Ranceva, 3 klasė, Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla, mokytoja Viktorija Jegorenko

Evelina Ranceva, 3 klasė,
Vilniaus Levo Karsavino vidurinė mokykla,
mokytoja Viktorija Jegorenko

Evelina Makačinskaitė, 3 klasė, Vilniaus pagrindinė mokykla, mokytoja Miroslava Makovska

Evelina Makačinaitė,
3 klasė,
Vilniaus “Vilnios” pagrindinė mokykla,
mokytoja Miroslava Makovska

Eva Gindrėnaitė, 3 klasė, Vilkaviškio r Piviškių Santakos gimnazija, mokytoja Daiva Kiulkienė

Eva Gindrėnaitė,
3 klasė,
Vilkaviškio r Piviškių Santakos gimnazija, mokytoja Daiva Kiulkienė

Ernestas Arcikauskas, 3 klasė, Vilniaus pagrindinė mokykla, mokytoja Miroslava Makovska

Ernestas Arcikauskas,
3 klasė,
Vilniaus pagrindinė mokykla,
mokytoja Miroslava Makovska

Erikas Latanauskas,  3 klasė, Šiaulių r. Gilvyčių pagrindinė mokykla, mokytoja Ingrida Strelkauskienė

Erikas Latanauskas,
3 klasė,
Šiaulių r. Gilvyčių pagrindinė mokykla,
mokytoja Ingrida Strelkauskienė

Enrika Dimšaitė, 3 klasė, Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinė mokykla, mokytoja Daiva Simanavičienė

Enrika Dimšaitė,
3 klasė,
Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinė mokykla,
mokytoja Daiva Simanavičienė

Eitvidas Šemežys, 3 klasė, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla, mokytoja Audronė Macijauskienė

Eitvidas Šemežys,
3 klasė,
Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla,
mokytoja Audronė Macijauskienė

Eglutė Aksamitauskaitė, 3 klasė, Pnevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla, Tiltagalių skyrius, mokytoja Lolita Skumbinienė

Eglutė Aksamitauskaitė,
3 klasė,
Pnevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla,
Tiltagalių skyrius,
mokytoja Lolita Skumbinienė

Donatas Dranginis, 3 klasė, Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinė mokykla, mokytoja Daiva Simanavičienė

Donatas Dranginis,
3 klasė,
Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinė mokykla,
mokytoja Daiva Simanavičienė

Danielė Osterberg_3 kl_Kretingos mokykla-darželis Pasaka VPC_mokytoja Nijolė Meškauskienė

Aurelija Paulauskaitė,  3 klasė, Skuodo r. Ylakių gimnazija, mokytoja Aušra Račienė

Aurelija Paulauskaitė,
3 klasė,
Skuodo r. Ylakių gimnazija,
mokytoja Aušra Račienė

Andrius Uškevičius, 3 klasė, Skuodo r. Ylakių gimnazija, mokytoja Aušra Račienė

Andrius Uškevičius,
3 klasė,
Skuodo r. Ylakių gimnazija,
mokytoja Aušra Račienė

Aivaras Jocas, 3 klasė, Šiaulių r. Verbūnų pagrindinė mokykla, Nida Zikienė

Aivaras Jocas,
3 klasė,
Šiaulių r. Verbūnų pagrindinė mokykla,
Nida Zikienė

Aistė Akavickytė, 3 klasė, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja Jolita Šimkutė

Aistė Akavickytė,
3 klasė,
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija,
mokytoja Jolita Šimkutė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Lankytojai

  • 70,227
%d bloggers like this: